O nas

Srdečne Vás vítame na stránkach spoločnosti BabyGroup s.r.o., pôsobiacej na trhoch v Čechách a na Slovensku ako výhradný dovozca produktov kojeneckého sortimentu výnimočnej kvality.

 

Zastupujeme španielsku spoločnosť Exclusivas Rimar S.A., výrobca produktov značky Suavinex, ktorá sa už cez 30 rokov spolupodieľa na zdravom, šťastnom vývoji, raste detí a s veľkým entuziasmom pomáha deťom vyrastať zdravo a šťastne.
V súčasnosti je Suavinex jedinečnou spoločnosťou na európskom trhu, ktorá vytvára potrebné kojenecké produkty naplňujúce najvyššie štandardy kvality, módnej nadčasovosti a nesúce označenie vyrobené v Európe "made in EU". Každým rokom prichádza s novou kolekciou, ktorou pravidelne obohacuje nové limitované kolekcie a nasleduje trend momentálnej módnej vlny. Design a kvalita je pre Suavinex zásadná.                                                                                                                                         
Viac informacií na www.suavinex.com.

 

V rámci Českej a Slovenskej republiky zastupujeme výrobcu kočíkov designérskej spoločnosti z Nizozemska, značku Joolz, ktorá naplňuje požadavky náročných zákazníkov vyhľadávajúcich nielen kvalitu, ale tiež funkčnosť a design. "Positive Design" značky Joolz doslova milujeme.                                                                              

Viecej sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke www.joolz.com.

 

Ďalší kus nášho srdca sme vložili do distribúcii ergonomických a zdravotne podporovaných nosičov značky Ergobaby, ktoré sú vyrobené pod záštitou mezinárodnej zdravotníckej organizácie International Hip Dysplasia – pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Ergobaby vás prekvapí škálou decentných a designových nosičov, zavinovačiek, vďaka ktorým budú vaše deti dlhšie spinkať pre pocit bezpečia a kľudu, a tiež ergonomicky tvarovaným vankúšom na kojenie so svojimi pozitívnymi plusmi. 
Viac o tejto značke se dozviete na stránke www.ergobaby.eu.

 

A keďže máme osobné skúsenosti s nosením, a preto patríme medzi nadšené nosiace maminky, srdečne vo svojej ponuke vítame toľko milované Baby TULA nosiče. Tula Vám ponúka široký výber dekorov v troch veľkostných radách, medzi ktorými si určite každá maminka vyberie ten svoj, ladiaci s jej dušou.
Viac informácií na www.babytula.eu.

 

A v neposlednej rade z nášho distribučného skladu expedujeme špeciálne hebké a originálne plyšové hračky holandského designu značky Happy Horse - www.happy-horse.eu vrátane luxusných diek a osušiek španielskeho výrobcu Interbaby - www.interbaby.es.

 

 

Našim výrobkom môžete dôverovať. Sú zárukou bezpečnosti a kvality.

V prípade vašich dotazov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Sme tu pre Vás a Vaša spokojnosť je našim úspechom.

 

 

Váš tím BABYGROUP

 

Načítám, prosím vydržte...