Domov / O nás
Kategórie
Výrobcovia
Novinky

O nás

Srdečne Vás vítame na stránkach spoločnosti BabyGroup s.r.o., pôsobiaca na trhoch Čiech a Slovenska ako výhradný dovozca produktov dojčenského sortimentu výnimočnej kvality.

Zastupujeme španielsku spoločnosť Exclusivas Rimar S.A., výrobca produktov značky Suavinex, ktorá sa už cez 30 rokov spolupodieľa na zdravom a šťastnom vývoji a rastu detí a s veľkým entuziazmom pomáha deťom vyrastať zdravo a šťastne.                                                                         
V súčasnosti je Suavinex jedinečnou spoločnosťou na európskom trhu, ktorá vytvára potrebné dojčenské produkty naplňujúce najvyššie štandardy kvality, módnej nadčasovosti a nesúce označenie vyrobené v Európe "made in EU". Každým rokom prichádza s novou kolekciou, ktorú pravidelne obohacujú nové limitované kolekcie nasledujúce trend momentálnej módnej vlny. Dizajn a kvalita je pre Suavinex zásadný.
​Viac informácií na www.suavinex.com.

V rámci Českej a Slovenskej republiky zastupujeme výrobcu kočíkov dizajnérskej spoločnosti z Holandska, značky Joolz, ktoré napĺňajú požiadavky náročných zákazníkov vyhľadávajúcich nielen kvalitu, ale aj funkčnosť a dizajn. "Positive Design" značky Joolz doslova milujeme.       
Viac sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke www.my-joolz.com.

Ďalší kus nášho srdca sme vložili do distribúcie ergonomických a zdravotne podporovaných nosičov značky Ergobaby, ktoré sú vyrobené pod záštitou medzinárodnej zdravotníckej organizácie International Hip dysplázia - pre zdravý vývoj bedrových kĺbov. Ergobaby vás prekvapí škálou decentných a dizajnových nosičov, zavinovačiek, vďaka ktorým budú vaše deti dlhšie spinkať pre pocit bezpečia a pokoja, a tiež ergonomicky tvarovaný kojaci vankúš so svojimi pozitívnymi znakmi.                                 
Viac o tejto značke sa dozviete na stránke babygroup.cz alebo www.ergobaby.eu.

A keďže máme osobnú skúsenosť s nosením, a preto patríme medzi nadšené nosiace mamičky, srdečne vo svojej ponuke vítame toľko milované nosiče Baby TULA. Tula Vám ponúka široký výber dekorov v troch veľkostných radoch, medzi ktorými si určite každá mamička vyberie ten svoj, ladiaci s jej dušou.                         
Viac informácií na www.babytula.eu.

A v neposlednom rade z nášho distribučného skladu expedujeme špeciálne hebké a originálne plyšové hračky holandského dizajnu značky Happy Horse - www.happy-horse.eu vrátane luxusných diek a osušiek španielskeho výrobcu Interbaby - www.interbaby.es.

 

Našim výrobkom môžete dôverovať. Sú zárukou bezpečnosti a kvality.

V prípade vašich otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Sme tu pre Vás a Vaša spokojnosť je našim úspechom.

 

Váš tím Babygroup